Святійший Патріарх Філарет очолив Різдвяне богослужіння

7 січня Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році і згадує одну з головних подій у справі людського спасіння – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

З нагоди свята, 7 січня 2021 року, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель храму протоієрей Борис Табачек, протоієрей Іоан Київський та протоієрей Богдан Вайда.

Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату зачитав протоієрей Іоан Київський.

Святкове богослужіння завершилось славленням – співом тропаря і кондака Різдва Христового перед іконою. Після чого, патріарший хор, під керівництвом регента Вероніки Матвієнко виконав концерт різдвяних колядок.

Прославляючи народженого Христа Спасителя, дякуємо Йому за всі Його благодіяння, за радість і скорботу. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі і серця світлом миру, любові і правди.

Христос народився! Славімо Його!

Нагадаємо, що напередодні Різдва Христового, 6 січня ввечері, Святійший Патріарх Філарет відслужив Різдвяне Всенічне бдіння.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У день свята Різдва Христового Патріарх Філарет відслужив Всенічне бдіння

7.01.2021
Напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці, ввечері 7 січня 2021 року,  Святійший Патріарх Філарет звершив Всенічне бдіння у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Його Святості співслужили архієпископ Андрій та духовенство собору. Поділитися дописом: