Святійший Патріарх Філарет освятив ікону для українських воїнів

15 липня 2022 року, у приміщені Київської патріархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив ікону Юрія Переможця, яка буде направлена українським воїнам 95-ої аеромобільної бригади, що знаходяться на передовій в Херсонській області.

Прийде час і війна закінчиться нашою перемогою! У цьому нам допоможе Бог, тому що правда з нами, а там де Бог і правда, там завжди перемога. Тому нехай ця ікона разом з вірою і молитвою укріпляють мужність наших захисників. І нехай за молитвами святого Юрія Переможця Господь подасть Україні мир та перемогу”, – наголосив Святійший Владика.

За жертовність і любов до України, яку проявляють волонтери Патріарх Філарет відзначив їх Благословенними патріаршими грамотами.

Святійший владика привітав гостей з нагородою та, закликавши на них Боже благословення, побажав їм сил і надалі звершувати своє служіння у допомозі війську.

У зустрічі також взяв участь архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет висловив співчуття у зв’язку з терактом у Вінниці

15.07.2022
«14 липня в самому центрі Вінниці серед білого дня терористична Росія вчинила акт нелюдського людиновбивства – крилатою ракетою вбила більше двох десятків мирних жителів, загинули діти. Поділитися дописом: