Святійший Патріарх Філарет привітав Блаженнійшого митрополита Епіфанія з Днем народження та третьою річницею інтронізації

3 лютого 2022 року, Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший митрополит Епіфаній відзначає 43-річчя від Дня народження та третю річницю інтронізації. З цієї нагоди, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет надіслав митрополиту Епіфанію вітальний адрес.

БЛАЖЕННІЙШОМУ ЕПІФАНІЮ

МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

 

 ДОРОГИЙ ВЛАДИКО!

 Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто вітаю Вас з Днем народження та третьою річницею Вашої інтронізації!

Вітаючи Вас, бажаю мудрості у звершенні важкого і відповідального служіння. Багато ззовні в ньому бачать почесті, але насправді це – важкий тягар. Не забувайте про це.

Бажаю Вам йти шляхом правди і достойно звершувати покладені на Вас обов’язки та жертовно служити Церкві та українському народу.

Молитовно прошу Всемилостивого Бога, щоб Він укріпив Ваші душевні та тілесні сили та дарував Свою допомогу у подальшому звершенні архіпастирського служіння.

З любов’ю у Христі,

 ФІЛАРЕТ,

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

60-річчя архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Філарета

4.02.2022
4 лютого 2022 року виповнюється 60 років з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: