Святійший Патріарх Філарет привітав Р. О. Стефанчука з обранням Головою Верховної Ради України

Голові Верховної Ради України

Руслану Стефанчуку

Шановний Руслане Олексійовичу!

Від усієї повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату хочу привітати Вас із обранням на надзвичайно високу посаду Голови Верховної Ради України.

Бути керівником Українського парламенту, то тяжка праця, велика відповідальність і місія, яку можна достойно виконати лише з Божою допомогою. Треба завжди пам’ятати про це, бо у Священному Писанні сказано: «Від Господа дана вам держава, і сила – від Вишнього, Який дослідить ваші діла і випробує наміри» (Прем. 6, 3).

Знаю Вас як відомого правознавця, для якого питання законності та справедливості завжди були на першому місці непорушними принципами. Сподіваюся, що на посаді очільника законодавчої гілки влади Ви сприятимете тому, щоб нарешті припинилося порушення прав на свободу совісті вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату та наша Церква повернула державну реєстрацію.

Принагідно хотів би особисто зустрітися з Вами, у зручний для Вас час, для обговорення актуальних проблем церковного життя України.

Сподіваюся на налагодження, за Вашої допомоги, плідних і конструктивних державно-церковних відносин та їх ефективного законодавчого забезпечення.

Бажаю Божої допомоги в усіх Ваших справах, які йдуть на користь українського народу та його процвітання, зміцнення суверенітету та відновлення територіальної цілісності нашої країни.

Нехай Всемилостивий Господь дарує сили та успіх, посилає мудрість і принциповість у професійній діяльності.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці

13.10.2021
Церква з глибоким благоговінням шанує Пресвяту Діву Марію, звеличену Богом за ангельську чистоту, глибоке смирення й найбільшу святість. У небесній славі, де Божественне світло передається від одного ангельського чину до іншого, Пречиста Богородиця займає найближче до Престолу Божого місце й називається Церквою «Чеснійшою від Херувимів і славнійшою без порівняння від […]