Святійший Патріарх Філарет привітав українців з 29-ою річницею Незалежності Української держави

Привітання Патріарха Філарета з 29-ою річницею Незалежності України

Дорогі брати  та сестри!

Шановні співвітчизники!

З Божої ласки, 29 років тому було проголошено Незалежність нашої рідної Держави – України. Це був момент великої національної консолідації та духовної єдності всього українства.

День Незалежності нашої країни – це велике свято, яке єднає нас із сотнями поколінь українців, які віками виборювали свободу нашого народу, не шкодуючи свого життя. Саме тому ми повинні щиро цінувати Незалежність нашої країни, як дар Божий, який Господь подав нашому народу для розбудови та процвітання нашого рідного краю.

У цей святковий День Незалежності щиро вітаю кожного українця, де б він не був, бажаю добра та Божої милості, закликаю пам’ятати слова нашого духовного гімну «Боже, нам єдність подай».

Сьогодні особливо потрібно молитися за наших славних українських воїнів, які боронять нашу землю від ворога, не жаліючи навіть свого життя. Вони є живими символами незнищенної віковічної любові українців до своєї Вітчизни.

Адже, Україна святкує 29-ліття Незалежності в умовах необ’явленої війни Росії проти України. В цих умовах для всього українського народу стало важливим зберегти нашу українську державу вільною, свобідною і незалежною і ми це зробимо!

Також вітаю, від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, Президента України Володимира Зеленського, Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з цим головним святом країни.

Нехай Боже благословення буде з усім нашим побожним українським народом!

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у свято Успіння Пресвятої Богородиці

28.08.2020
28 серпня 2020 року Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. З нагоди цього свята Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: