Святійший Патріарх Філарет очолив урочисте Різдвяне всенічне бдіння

7 січня Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році та згадує одну з головних подій у справі людського спасіння – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні ввечері, 6 січня 2022 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у співслужінні кліриків собору звершив урочисте та святкове всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі.

Після полієлею на утрені, під час читання святкового канону Різдву Христовому Патріарх Філарет помазував парафіян освяченим єлеєм.

За богослужінням співали Патріарший хор Володимирського собору та кліросний хор храму.

Згідно уставу цього дня всенічне бдіння є особливим, оскільки складається з великого повечір’я та утрені. За богослужінням була звершена Літія, під час якої Святійший Патріарх Філарет освятив хліб, пшеницю, вино та єлей. Після літії Святійший Владика виголосив своє Різдвяне послання до пастви. Храм був наповнений богомольцями.

Після завершення всенічного бдіння у храмі лунали колядки у виконанні духовенства, церковнослужителів та хору кафедрального собору.

Христос народився! Славімо Його!

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет очолив Божественну літургію у день свята Різдва Христового

7.01.2022
7 січня 2022 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Святійший Патріарх Київський  і всієї Руси-України Філарет звершив, у співслужінні кліриків собору, Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: