Святійший Патріарх Філарет відслужив Різдвяне Всенічне бдіння

7 січня Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році та згадує одну з головних подій у справі людського спасіння – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні ввечері, 6 січня 2021 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив урочисте та святкове Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі. Його Святості співслужили архієпископ Андрій та духовенство кафедрального собору.

За богослужінням співали Патріарший хор Володимирського собору та кліросний хор храму.

Згідно уставу цього дня Всенічне бдіння є особливим, оскільки складається з великого повечір’я та утрені. За богослужінням була звершена Літія, під час якої Святійший Патріарх Філарет освятив хліб, пшеницю, вино та єлей. Після літії Святійший Владика виголосив своє Різдвяне послання до пастви. Храм був наповнений богомольцями.

Після завершення Всенічного бдіння у храмі лунали колядки у виконанні духовенства, церковнослужителів та хору кафедрального собору.

Христос народився! Славімо Його!

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Різдвяне інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета (ВІДЕО)

7.01.2021
6 січня 2021 року вийшло Різдвяне інтерв’ю з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом на телеканалі Україна 24. Поділитися дописом: