Святійший Патріарх Філарет відвідав концерт присвячений Збройним силам України

13 червня 2022 року Святійший Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет відвідав Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського, в якій відбувся концерт присвячений нашим відважним українським захисникам.

Під час виступу Святійший Патріарх звернувся до українських воїнів зі словом:

Дорогі наші воїни! Ми дякуємо вам за те, що ви захистили Україну від нашого зовнішнього ворога Росії. Не ми напали на Росію, а Росія напала на Україну. З ким правда? Правда з Україною, а не з Росією. Правда, в історії, завжди перемагала. Не було такого випадку в історії, щоб неправда перемогла. Неправда може перемагати, але тимчасово, а правда – завжди перемагає. І зараз правда є з нами, бо ми захищаємо свою рідну землю. І ми захистимо – і Донбас, і всю Україну.

Ми свою землю не віддамо. Життя положимо, а свободу нашу ворогам не віддамо. І це, насамперед, завдяки Богові, Який благословляє тих, хто ходить дорогами правди. І, по-друге, завдяки вам – вашій любові та вашій жертовності. Жертовність, яку проявляють наші воїни – дивує світ. Невелика Україна, а успішно протистоїть такому великому російському ведмедю. І хто переможе? Переможе правда. Ми повинні бути переконаними в цьому, вірити, любити свою українську землю і ніколи нікому її не віддавати.

Слава Україні!“, – звернувся до присутніх Патріарх Філарет.

З головної сцени Академії зі словом вдячності до ЗСУ виступили державний секретар Міністерства оборони України Костянтин Ващенко, ректор консерваторії Максим Тимошенко, а також інші поважні гості.

Під час заходу ректор Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Максим Тимошенко вручив Патріарху Філарету почесний Орден музичної академії за заслуги з відродження духовності та просвітницької діяльності в Україні.

Також Святійший Патріарх Філарет благословив всіх присутніх на звершення добрих справ, спрямованих на захист і утвердження нашої держави України.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

14 червня – преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного

14.06.2022
Преподобний Агапіт Печерський, лікар, був киянином. Став ченцем Печерського монастиря за преподобного Антонія, життя й подвиги якого наслідував. Він отримав від Бога дар лікувати, зціляв хворих молитвою і зіллям, яке сам заготовляв. Спочатку він лікував ченців, а коли слава про нього, як доброго лікаря, поширилася, до нього почали приходити хворі […]