Святійший Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами державних і громадських діячів

3 липня 2020 року Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з державними і громадськими діячами та відзначив їх церковними нагородами.

Зокрема, за активну громадську позицію, заслуги перед Україною та розвиток нашої Батьківщини Патріарх Філарет нагородив медаллю «За жертовність і любов до України» прокурора, спортсмена Казбека Тедеєва і офіцера відділу взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, майора Андрія Мойсіяху.

Казбек Тедеєв 29 лютого здійснив геройський вчинок – врятував людей з автомобіля, який вилетів з дороги в Русанівський канал Києва. Кинувшись у холодну воду, він витягнув людей, які знаходилися в авто. «Ваш учинок з порятунку людей свідчить, яка у вас небайдужа душа. Ви врятували людей і це великий вчинок християнської любові до ближнього», – сказав Святійший Владика, вручаючи нагороду.

Патріарх Філарет обговорив з гостями соціально-політичну ситуацію в країні, зокрема військову агресію Росії на Донбасі і в Криму. Патріарх висловив тверду впевненість, що Господь допоможе українському народові захиститись від російської агресії і незабаром подасть Україні справедливий мир.

Святійший Патріарх привітав громадських діячів з церковними нагородами і благословив їх на подальші успіхи в їхній діяльності на благо України та українського народу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Міцною вірою жила, живе і буде жити Церква Христова" - Патріарх Філарет

5.07.2020
5 липня 2020 року, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі. Напередодні, у суботу ввечері, Святійший Патріарх Філарет в соборі очолив Всенічне бдіння. Поділитися дописом: