Святійший Патріарх Філарет відзначив українських військових

2 березня 2023 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками військовослужбовців Служби безпеки України та Сил територіальної оборони, які беруть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України під час російсько-української війни.

«Наша Церква постійно молиться за Україну та її воїнів, які мужньо стали на захист своєї Батьківщини. Завдяки вашій жертовності, любові до України, наша держава є вільною. І ми твердо переконані, що Росія ніколи не зможе здолати Україну. Недалекий той час, коли ми повернемо Донбас і Крим, бо це наша земля, а росіяни там – чужинці. Тому, я бажаю Вам, бути міцними духом і щоб всяке зло обминало Вас» – сказав Святійший Патріарх Філарет.

Військові, в свою чергу, подякували Патріархові за його молитви та труди, побажали міцного здоров’я та довгих років життя для служіння Богу і людям.

Святійший владика благословив захисників на подальшу діяльність і побажав скорішої перемоги України.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет звершив Пасію

3.03.2023
3 березня 2023 року, ввечері у п’ятницю першої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин Пасії (з читанням страсного євангелія від Матфея, 26 і 27 глави) у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: