Святійший Патріарх Філарет взяв участь у прийнятті Посольства Таджикистан

17 вересня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет на запрошення Надзвичайного і Поважного Посла Республіки Таджикистан в Україні пана Назрізода Давлаталі Хайдара взяв учаcть в урочистому прийнятті Посольства Таджикистан в Україні.

Святійший Патріарх Філарет привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Таджикистану пана Назрізода Давлаталі Хайдара зі святом та побажав йому успіхів у подальшій діяльності та Божого благословення у добрих справах, а також здійснення усіх ініціатив Посольства направлених на зміцнення відносин між Україною та Республікою Таджикистан.

Святкове прийняття було влаштоване з нагоди національного свята –30-ої річниці проголошення Незалежності Таджикистану, шляхом розпаду Радянського Союзу у 1992 року.

Пресслужба Київської патріархії

 

Поділитися дописом:

Наступна

Архиєпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відвідав новостворену парафію Київського Патріархату у м. Біла Церква

19.09.2021
17 вересня 2021 року архиєпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, на запрошення настоятеля новоствореної парафії, з архипастирським візитом відвідав громаду Успіння Пресвятої Богородиці у місті Біла Церква. Поділитися дописом: