Святійший Патріарх Філарет зустрівся із Послом Палестини в Україні Гашемом Хасаном Даджані

24 жовтня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні Гашемом Хасаном Даджані.

Під час зустрічі відбулося тепле спілкування Патріарха з паном Послом та його дружиною пані П’яйві Дажані, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію із поширенням пандемії коронавірусу в Україні та в світі, загалом.

Посол Гашем Хасан Даджані привітав Патріарха із 25-ю річницею інтронізації на Патріарше служіння та подарував ікону Божої Матері, яка була виготовлена палестинськими майстрами. Святійший Владика подякував поважним гостям за щирі привітання і побажав їм успіхів у всіх добрих справах, Божої допомоги та подарував пам’ятні подарунки.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Посольство Словаччини привітало Святійшого Патріарха Філарета із 25-ою річницею Патріаршої інтронізації

24.10.2020
24 жовтня 2020 року до Київської Патріархії завітали представники Посольства Словацької Республіки в України на чолі з першим секретарем посольства п. Сонею Крайчевою. Поважні гості привітали Святійшого Патріарха Філарета з 25-ою річницею Патріаршої інтронізації та передали вітання від Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні п. Марека Шафіна. Поділитися […]