Святійший Патріарх Філарет зустрівся із завідуючим кафедри Історії України СумДПУ В’ячеславом Оліцьким

10 грудня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся із завідуючим кафедри Історії України Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка В’ячеславом Оліцьким.

За вагомий внесок у дослідженні історії Української Православної Церкви у ХХ столітті, активну громадську діяльність Святійший Патріарх Філарет відзначив В’ячеслава Оліцького Орденом святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Під час зустрічі сторони обговорили історичні питання життя та діяльності Православної Церкви у ХХ столітті, також мова йшла про суспільно-політичну ситуацію в нашій країні.

В’ячеслав Оліцький подякував Святійшому Патріарху Філарету за високу нагороду та в свою чергу передав у подарунок картину сумських художників та свою наукову роботу, присвячену дослідженню репресій проти Православної церкви на Сумщині у 1920–1930-ті роки.

Під кінець зустрічі Святійший Патріарх благословив сумського історика на подальшу наукову діяльність і подарував на згадку видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Києві провели в останню путь загиблого захисника України Олексія Бевзюка

10.12.2022
10 грудня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва попрощалися із загиблим українським воїном Олексієм Бевзюком, військовослужбовцем 48 осб 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Захисник України загинув у бою з російськими окупантами на Донеччині, захищаючи незалежність та […]