Святійший Патріарх Філарет зустрівся з українськими митцями

5 квітня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з українськими митцями: першим віце-президентом Національної академії мистецтв України Валерієм Бітаєвим, в. о. директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Василем Чернецем та ректором НМАУ ім. П. І. Чайковського Максимом Тимошенком.

Під час зустрічі Святійшому Патріарху передали дарунок члена Наглядової ради НМАУ ім. П. І. Чайковського, українського мецената Віктора Гордєєва – ікону 1751 року української школи іконопису.

Сторони обговорили питання розвитку та збереження української культури, а також актуальні питання суспільного і релігійного життя України.

За заслуги з відродження духовності в Україні Патріарх Філарет нагородив професора Василя Гнатовича Чернеця Орденом Христа Спасителя.

Патріарх Філарет благословив Музичну Академію на світле майбутнє і яскравий розвиток на теренах України і за її межами, та побажав всім присутнім подальших успіхів у праці на благо української культури.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

7 квітня – Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

6.04.2023
Датою Благовіщення як на Заході, так і на Сході вважається 7 квітня (25 березня старий стиль). Ця дата відстає рівно на 9 місяців від 7 січня (25 грудня), яке з IV століття спочатку на Заході, а потім на Сході вважається днем Різдва Христового. Крім того, це число узгоджується з уявленнями давніх […]