Святійший Патріарх Філарет зустрівся з військовослужбовцями, волонтерами та журналістами

19 грудня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з військовослужбовцями Збройних сил України і Служби безпеки України, волонтерами та українськими журналістами.

Під час зустрічі Святійши Патріарх Філарет нагородив, за захист України від агресора, внесок у зміцнення війська та жертовну любов до Вітчизни, нагородив гостей церковними відзнаками.

У свою чергу присутні гості подякували Патріарху за церковні нагороди, розповіли про особливості своєї військової та волонтерської діяльності і висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Під час зустрічі сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в нашій країні.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх Філарет поблагословив усіх присутніх на подальшу працю, побажав перемоги Україні.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святитель Спиридон, єпископ Тримифунтський, чудотворець

25.12.2022
Святитель Спиридон, єпископ Тримифунтський, чудотворець народився в кінці III століття на острові Кіпр. Про його життя відомостей збереглося мало. Відомо, що він був пастухом, мав дружину та дітей. Всі свої кошти віддавав на потреби ближніх. За це Господь нагородив його даром чудотворіння: він зціляв невиліковно хворих і виганяв бісів. Після […]