Святійший Патріарх Філарет звершив Всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього

26 березня 2022 року, напередодні 3-ої неділі Великого посту, Хрестопоклонної, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Його Святості співслужили духовенство кафедральноого собору.

Однією з особливостей богослужіння цієї неділі є те, що полієлей звершувався у вівтарі, де на престолі знаходився прикрашений квітами Хрест. Після великого славослів’я, під спів «Святий Боже…», Святійший Владика звершив чин винесення Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Хрест, як знамено перемоги Спасителя над смертю, було покладено посередині храму для поклоніння віруючих. Тут святиня перебуватиме до п’ятниці четвертої седмиці Великого посту.

Далі, за чинопослідуванням богослужіння, Святійший Патріарх, духовенство та всі присутні поклонилися Хресту Господньому.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у Хрестопоклонну неділю Великого посту

27.03.2022
27 березня 2022 року, в 3-ю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва. Поділитися дописом: