Святійший Патріарх Філарет звершив Всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього

3 квітня 2021 року, напередодні 3-ої неділі Великого посту, Хрестопоклонної, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Андрій та духовенство собору.

Однією з особливостей богослужіння цієї неділі є те, що полієлей звершувався у вівтарі, де на престолі знаходився прикрашений квітами Хрест. Після великого славослів’я, під спів «Святий Боже…», Святійший Владика звершив чин винесення Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Хрест, як знамено перемоги Спасителя над смертю, було покладено посередині храму для поклоніння віруючих. Тут святиня перебуватиме до п’ятниці четвертої седмиці Великого посту.

Далі, за чинопослідуванням богослужіння, Святійший Патріарх, духовенство та всі присутні поклонилися Хресту Господньому.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав єпископа Одеського і Балтського Никона з 45-річчям від Дня народження

4.04.2021
4 квітня 2021 року єпископ Одеський і Балтський Никон відзначає 45-ту річницю від Дня народження. Із цієї нагоди Святійший Патріарх Філарет надіслав єпископу Никону вітальну адресу. ЄПИСКОПУ ОДЕСЬКОМУ І БАЛТСЬКОМУ НИКОНУ ВАШЕ ПРЕОСВЯЩЕНСТВО! Щиро вітаю Вас із 45-річчям від дня Вашого народження! Наша Свята Церква високо цінує Ваші труди на […]