Свято Великодня у звільненому від окупантів селищі Клавдієво-Тарасове

У звільненому від окупантів селищі Клавдієво-Тарасове Бучанського району на Київщині у храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії відбулися Пасхальні богослужіння.

Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Струк. Найбільш урочисто пройшла Пасхальна Божественна літургія у неділю, на якій були присутні парафіяни храму, місцеві жителі, представники Збройних Сил України та територіальної оборони. У громади була чудова нагода подякувати нашим захисникам за визволення рідного селища та побажати найшвидшої перемоги над ворогом.

Зазначимо, що починаючи з 2019 року, коли парафія мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії смт Клавдієво-Тарасове залишилась у складі Київського Патріархату, громада страждає від незаконних дій представників ПЦУ, які намагаються захопити парафію та заволодіти її майном. Громада більше двох років у різних судових інстанціях намагається захистити свій храм і забезпечити своє конституційне право на свободу віровизнання. Настоятель парафії протоієрей Сергій Струк та громада просять віруючих молитися про Божу допомогу у правдивому вирішенні цього конфлікту.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з народним депутатом Олександром Качурою

29.04.2022
29 квітня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України (від фракції «Слуга народу»), співголовою міжфракційного депутатського об’єднання «За міжконфесійний мир в Україні» Олександром Качурою. Поділитися дописом: