Святійший Патріарх Філарет очолив читання акафісту святому священномученику Макарію

10 жовтня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту святому священномученику Макарію, митрополиту Київському перед його нетлінними і чудотворними мощами у Володимирському кафедральному соборі м.Києва.

Відзначимо, що кожного четверга о 17:00 годині у Володимирському соборі, де перебувають мощі святого, служиться вечірня з акафістом священномученику Макарію.

О предивний і преблаженний угоднику Христів, святий священномученику Макарію, вислухай нас, грішних дітей твоїх, і прийми це мале благохваління наше, могутнім заступництвом твоїм відверни гнів Божий, що справедливо за гріхи наші йде на нас, і виблагай нам прощення безлічі гріхів наших, умоли дарувати християнську кончину життя нашого, щоб, з великої милості Господньої від мук вічних визволившись, ми удостоїлись досягнути Небесних благ, якими ти нині насолоджуєшся, співаючи Богові: «Алилуя!»

Прес-служба Київської Патріархії

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з журналістом і політв'язнем Романом Сущенком

11.10.2019
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 11 жовтня 2019 року зустрівся з українським журналістом, політв’язнем Кремля Романом Сущенком. Поділитися дописом: