Святійший Патріарх Філарет привітав О. В. Гончарука з обранням Прем’єр-міністром України

Прем’єр-міністру України

Гончаруку  Олексію Валерійовичу

Вельмишановний Олексію Валерійовичу!

 

Прийміть найщиріші вітання із обранням Вас на відповідальну посаду Прем’єр-міністра України.

Висловлюю тверде сподівання, що Ви будете свідомі довіри нашого народу та продовжите державницький, проєвропейський курс України.

Корупція – страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних громадян, але й міжнародних партнерів. Сподіваюся, що Ви матимете змогу кардинально змінити ситуацію та розпочнете реальну боротьбу з цим злом.

Переконаний, що Вам вистачить сил і мудрості достойно виконувати покладені на Вас функції Глави Уряду, щоб спільними зусиллями втілювати ефективні реформи, які дадуть змогу вирішити безліч економічних і соціальних питань, а також зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі та повернення анексованого Криму.

Сподіваюся на плодотворну співпрацю та бажаю Вам міцного здоров’я, щедрої помочі Божої у Вашому високому і відповідальному служінні на благо українського народу.

Також хочу привітати нових членів Кабінету міністрів України з їхнім обранням. Нехай Милостивий Господь допомагає вам у добрих справах і починаннях, подасть мудрість та укріпить у важливих справах на благо українського народу.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

У серце, в якому перебуває мир, як в храм Божий сходить Божественна благодать, - Патріарх Філарет

1.09.2019
1 вересня 2019 року, у неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Напередодні, 31 серпня ввечері, Святійший Патріарх Філарет відслужив у соборі Всенічне бдіння. Його Святості співслужили єпископ Васильківський Андрій, настоятель храму протоієрей Борис Табачек та […]