Святійший Патріарх Філарет привітав протодиякона Олега Гриня з ювілеєм

19 серпня 2019 року, в день свята Преображення Господнього, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси України Філарет звершив святкову Божественну літургію. Після богослужіння Святійший Патріарх Філарет привітав клірика Володимирського собору протодиякона Олега Гриня з ювілеєм – 60-літтям від дня народження.

Патріарх Філарет відзначив велику працю отця Олега у справі служіння Церкві та побажав йому здоров’я, душевного миру і благодатної допомоги Божої у подальшому ревному служінні Богу і Церкві, а також багато років спільного служіння біля престолу Божого.

З нагоди свята Святійший Владика нагородив протодиякона Олега Гриня – Орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст.

Настоятель, духовенство і парафіяни Володимирського собору щиросердечно вітають дорогого і шановного отця Олега з 60-літтям і бажають невимовної благодаті Духа Святого у його церковному служінні на многії і благії літа!

Протодиякон Олег Гринь народився 17.08.1959 р. у місті Києві.

Батько працював машиністом вантажних потягів. Мати була вихователькою у дитячому садку .У 1976 році закінчив середню школу №31 м. Києва , у 1978 р. поступив до Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка на радіофізичний факультет. Закінчив його у 1983 році. Далі працював у Київський філії Всесоюзного НДІ радіоапаратури інженером – проектувальником .

Одружився у 1981 році з Костюк Ольгою Володимирівною. У 1982 році народилася дочка Катерина. До 1993 року працював на різних підприємствах Києва.

У квітні 1993 року рукоположений у сан диякона Святійшим патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. У червні цього року призначений штатним дияконом Свято-Володимирського кафедрального собору м. Києва де проходить своє служіння до цього дня.

До дня Святої Пасхи 1996 року нагороджений подвійним орарем Святійшим патріархом Філаретом.

У квітні 1997 року до дня Святої Пасхи возведений у сан протодиякона за Божественною літургією у Свято-Володимирському соборі м. Києва Святійшим патріархом Філаретом. У 2003 році закінчив заочно Київську Духовну Семінарію.

До п’ятидесятиріччя Святійший Патріарх Філарет нагородив – орденом святого Юрія Переможця.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння на свято Преображення Господнє

19.08.2019
19 серпня Православна Церква відзначає одне із двунадесятих свят – Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. З нагоди цього дня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив уставні богослужіння у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Поділитися дописом: