Святійший Патріарх Філарет взяв участь у прийнятті Посольства Польщі

14 листопада 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет на запрошення Надзвичайного і Поважного Посла Республіки Польщі в Україні пана Бартоша Ціхоцького взяв учаcть в урочистому прийнятті Посольства Польщі в Україні.

Святійший Патріарх Філарет привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні пана Бартоша Ціхоцького зі святом та побажав йому успіхів у подальшій діяльності та Божого благословення у добрих справах, а також здійснення усіх ініціатив Посольства направлених на зміцнення відносин між Україною та Республікою Польща.

Святкове прийняття було влаштоване з нагоди національного свята – відновлення Незалежності Польща шляхом проголошення незалежності держави від Росії, Німецької та Австро-Угорської імперій у 1918 року. Свято припадає на день завершення Першої світової війни – 11 листопада 1918 року.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Офіційне повідомлення щодо рейдерських дій по відношення до майна Київської Патріархії

15.11.2019
Немає нічого таємного, що не стало б явним, ні прихованого, що не стало б відомим і не відкрилося б. Отже, пильнуйте, як слухаєте: бо хто має, тому дасться, а хто не має, у того відбереться і те, що він думає мати (Лк. 8:17–18). Пам’ятай, що гнів не забариться, що покарання нечестивому – вогонь […]