Святійший Патріарх Філарет зустрівся з переселенцями з Луганщини

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 25 липня 2019 року у своїй резеденції зустрівся з родиною Корольова Геннадія, переселенцями з Луганщини.

У своєму слові Геннадій Валерійович висловив щиру підтримку Патріарху Філарету та Українській Православній Церкві Київського Патріархату, за те, що Церква і особисто Патріарх, завжди допомагали і допомагають, тим, хто страждає на Донбасі.

«Я, щасливий, що моя родина може зустрітися з Вами, почути Ваше мудре та настановче слово. Сподіваюся, що їхнє життя, цих малих хлопців буде йти під Вашим омофором і згідно Ваших настанов. Дякуємо Вам» – наголосив пан Геннадій.

Святійший Владика радо привітав своїх земляків, де поділився спогадами про рідний край та запевнив, що правда переможе, бо не ми напали на Росію, а Росія напала на нас, несправедливо, тому перемога буде обов’язково.

«Я вітаю вас, як земляків, бо я теж з Донбасу, народився там і пережив війну. Господь діє, Він є і турбується про кожний народ і про кожну людину зокрема. Не треба думати, що ми все робимо самі без участі Бога, це не правда. Ми трудимося, робимо добро, але і зло теж, але Бог хоче нас визволити від зла. Різними способами Він до цього веде: напоумленням, читанням книг Святого Письма, а іноді скорботами. У скорботах людина більше всього звертається до Бога. Коли нам добре, ми про Бога забуваємо, ніби Його і немає, а коли страждає душа, допомоги немає ні від кого, тоді звертаємось до Бога: “Боже допоможи”. І Господь допомагає, якщо ми звертаємося з вірою» – сказав Патріарх.

Також, Святійший Патріарх Філарет наголосив, що хто має любов у своєму серці, той любить свою Батьківщину і один одного.

«Дякую вам, що зберігаєте любов до України. Про що це свідчить? Про те, що у ваших серцях є любов, а якщо є любов, то будете там, де живуть люблячі, у Царстві Небесному. Бажаю вам, щоб Господь давав вам Божественну благодать перетерпіти це все нещастя, яке випало на нас. Бо страждання Господь посилає в міру, більше чим людина не може витерпіти, Господь не допускає. Будемо просити, щоб Господь позбавив нас від усяких страждань»  – промовив Патріарх Філарет.

Насамкінець Святійший Владика подарував кожному Православний молитовник та благословив своїх земляків.

Фоторепортаж за посиланням

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Володимирський собор - головний храм Української Православної Церкви Київського Патріархату

27.07.2019
28 липня Православна Церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Руси-України. Саме у цей день відзначає своє храмове свято головний собор Української Православної Церкви Київського Патріархату. Храм-шедевр з архітектурно-мистецької точки зору є кафедральним храмом, де звершує своє служіння більше 50 років Святійший Патріарх Філарет. Собор є духовним […]