Сюжет щодо спроби рейдерства представниками ПЦУ парафії Київського Патріархату у смт Клавдієво-Тарасове

Вчора ввечері, коли стало відомо, що у смт. Клавдієво-Тарасове на Київщині відбувається спроба захоплення представниками ПЦУ парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату, духовенство Володимирського патріаршого кафедрального собору, після Всенічного бдіння напередодні свята пророка Божого Іллі, вирушило у селище, щоб підтримати настоятеля храму святих мучениці Віри, Надії, Любові і матері їх Софії священика Сергія Струка і парафіян.

Дорогою до храму ми повідомили суспільство про незаконні рейдерські дії представників ПЦУ на фейсбук-сторінці Київського Патріархату та на сайті, і просили громадськість та ЗМІ звернути на це увагу. Оперативно зреагував і прибув на місце події журналіст місцевого телебачення 360 TV, який подав об’єктивне висвітлення, взявши коментарі в обох сторін конфлікту.

Пропонуємо Вашій увазі сюжет 360 TV, щоб із перших вуст дізнатись, що вчора відбувалося на парафії Київського Патріархату у смт. Клавдієво-Тарасове.

Просимо звернути увагу на свідчення парафіянки храму (2 хв. 30 сек. – 5 хв. 05 сек.) щодо незаконних дій, тиску і образ, які здійснювали представники ПЦУ щодо вірян Київського Патріархату.

Вважаємо, що важливим і корисним для священнослужителів Православної Церкви України є почути причини того, чому священик Сергій Струк вирішив залишитись у Київському Патріархаті, підтримати Патріарха Філарета і залишити ПЦУ (якою вона є зараз): 10 хв. 55 сек. – 11 хв. 50 сек.

Друзі, люди можуть ввести в оману людей, але ніхто не обдурить Бога… Як ми бачимо зараз, можна будувати Церкву на брехні, її можуть визнавати хто завгодно, але таку церкву не визнає Бог… Не забуваймо про це…

Прес-центр Київської Патріархії висловлює подяку телебаченню 360 TV за оперативність та об’єктивність. Дякуємо. Люди мають знати правду.

Відеосюжет можна переглянути на YouTube-каналі 360 TV.

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю 7-му після П'ятидесятниці

4.08.2019
4 серпня 2019 року, у неділю 7-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральому патріаршому соборі міста Києва. Його Святості співслужили єпископ Васильківський Андрій, настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму. За Божественною […]