Термінове звернення ВРЦіРО щодо можливості повітряної атаки на Софію Київську

Ми отримали дуже тривожну інформацію щодо можливості повітряної атаки на один з найбільш відомих символів України, духовну святиню – Софію Київську.

Перевірити її ми самостійно з очевидних причин не можемо. Однак ми бачимо варварські обстріли російськими військами житлових кварталів українських міст. Під час Другої Світової війни радянські диверсанти підірвали іншу святиню – Успенський собор Печерської Лаври. Не буде неймовірним вважати, що спотворений розум агресора здатен вчинити ще один подібний злочин.

Також абсолютно можливим є влучення російськими ракетами в Собор Святої Софії через технічні дефекти озброєння. Щодня ці ракети летять в бік Києва і кожна з них може якщо не спеціально, то через дефекти або помилки влучити у всесвітньо відомі святині.

Тому ми звертаємося до політичного керівництва Росії з вимогою негайно припинити ракетні обстріли!

Ми звертаємося до всіх представників міжнародної спільноти негайно використати всі можливі засоби впливу на керівництво Росії, щоби воно взагалі відмовилося від злочинних обстрілів українських міст, зокрема – Києва.

Ми ще раз категорично засуджуємо російську збройну агресію проти України та вимагаємо її негайного припинення.

Київ, 1 березня 2022

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами ВРЦіРО

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Святійшого Патріарха Філарета до захисників України (ВІДЕО)

2.03.2022
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся зі словами підтримки і вдячності до наших Героїв, українських воїнів-захисників: Поділитися дописом: