Церква відзначила Захисників України

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, клірик Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Богдан Вайда відвідав одну з військових частин м. Києва. Священник провів зустріч та пастирське спілкування з керівництвом і особовим складом частини.

Священнослужитель, від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату, відзначив шістьох військовослужбовців церковними нагородами, п’ять з них, нажаль, посмертно. За проявлення особистої мужності та героїзму у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України були вручені медалі “За жертовність і любов до України” та Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня.

Отець Богдан висловив глибоку подяку всім військовослужбовцям за їхній жертовний подвиг Захисника Батьківщини та благословив на подальший захист України від російського ворога-окупанта.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У неділю 12-ту після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння у Володимирському соборі

4.09.2022
4 вересня 2022 року, у неділю 12-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму. Поділитися дописом: