У день пам’яті святителя і чудотворця Миколая Патріарх Філарет звершив Літургію у Володимирському соборі

19 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця.

Із нагоди свята напередодні, ввечері 18 грудня 2022 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив звершив всенічне бдіння у Володимирському соборі, у співслужінні духовенства кафедрального собору.

19 грудня, у самий день свята, Святійший Патріарх Філарет відслужив урочисту Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

За богослужінням із словом проповіді до вірян звернувся настоятель храму протоієрей Борис Табачек. Богослужіння завершилось молебнем до святителя Миколая, за яким читалася молитва про визволення України від нашестя чужинців.

Патріарх Філарет привітав вірян зі святом та закликав на них Боже благословення.

Свята Православна Церква вшановує пам’ять святого Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця. Сказання про життя особливо шанованих святих донесло до нас відомості про життя і працю цього угодника Божого.

Святий Миколай для пастви був прикладом християнського життя, двері його дому були відчинені для всіх, кожного він приймав з любов’ю, був для дітей – батьком, для нужденних – годувальником, для тих, хто плаче, – розрадником, для знедолених – заступником.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет зустрівся з військовослужбовцями, волонтерами та журналістами

20.12.2022
19 грудня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з військовослужбовцями Збройних сил України і Служби безпеки України, волонтерами та українськими журналістами. Поділитися дописом: