У Філадельфії (США) відзначили 91-шу річницю сестринства на честь Покрови Пресвятої Богородиці

15-16 жовтня 2022 року, до 91-ї річниці заснування сестринства на честь Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Миколаївському соборі УПЦ Київського Патріархату міста Філадельфії (США) відбулися урочисті богослужіння.

Напередодні недільного дня, 15 жовтня, єпископ Філадельфійський, вікарій Київської єпархії Лука звершив всенічне бдіння у співслужінні настоятеля храму святого апостола і євангелиста Луки міста Філадельфії протоієрея Володимира Стеблини та клірика Свято-Миколаївського храму міста Чикаго ієрея Стефана Макіннеса.

У неділю, 16 жовтня, відбулася урочиста архієрейська Божественна літургія. Архіпастирю співслужили клірики Вікаріату протоієрей Олексій Качарай, протоієрей Димитрій Бігун, протоієрей Володимир Стеблина та ієрей Стефан Макіннес. За літургією були піднесені молитви за мир в Україні, за президента, владу та її військо, за визволенню України від нашестя чужинців, підтримку українського народу та вимушених біженців.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Лука відзначив достойників церковними нагородами. Голову сестринства Свято-Миколаївського собору м. Філадельфії Барбару Лаціос — Патріаршою благословенною грамотою. Церковними медалями “За жертовність і любов до України” було нагороджено: власника продуктової компанії “Caring for friends” Вінсента Шіавонта, за постійну допомогу продуктами харчування українським біженцям та колишнього українського військовополоненого, який пройшов російські катівні, захисника Маріуполя, розвідника Романа Городенського, який отримав друге життя в руках американських медиків, встановивши протези, що дозволяють повноцінно рухатися та ходити.

Після богослужіння відбувся святковий обід, організований головою сестринства Барбарою Лаціос та її сестрою Джуді Ханні, а також за підтримки інших сестер і волонтерів. Під час святкової трапези єпископ Лука привітав регента Патріаршого хору Свято-Володимирського кафедрального собору м. Києва професора Вероніку Матвієнко з днем народження. Всі присутні проспівали пані Вероніці многоліття та подарували букет квітів.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді

Поділитися дописом:

Наступна

В Одеській єпархії та Вікаріаті США звершено чернечі постриги

19.10.2022
В Одеській єпархії та Вікаріаті Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді були звершені чернечі постриги. Поділитися дописом: