У Філадельфії відбувся концерт народного артиста України Іво Бобула на підтримку УПЦ Київського Патріархату та українських біженців

У суботу, 3 вересня 2022 р, у Філадельфії відбувся Благодійний концерт народного артиста України Іво Бобула на підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату в Сполучених Штатах Америки та Канаді, а також всіх українських біженців, що потребують духовної опіки.

Наразі кількість українських біженців в США значно зросла, тому постала об’єктивна потреба започатковувати нові церковні, культурні, навчальні та соціальні інституції.

Участь у Благодійному концерті взяв єпископ Філадельфійський Лука (Згоба). Присутніх він повідомив, що локація, обрана для концерту, була придбана для української громади в місті Філадельфії і незабаром стане релігійним, соціальним, культурно-освітнім та мистецьким центром для захисту інтересів українських біженців. У приміщенні також заплановано облаштувати храм Української Православної Церкви Київського Патріархату на честь Святого апостола і євангелиста Луки, недільну школу (Junior Orthodox Academy) для зростання у вірі та вивчення Закону Божого, християнської етики, літургіки, церковного співу, а також проведення навчальних занять з української та англійської мов, історії України, її культури, майстер-класів з вишивання та образотворчого мистецтва.

З промовою виступив депутат Міської ради міста Філадельфії Девід Ох. Він запевнив присутніх, що всіляко підтримуватиме різноманітні проекти для українських біженців та пригадав, що й сам походить із родини біженців з Кореї, яка змушена була покинути Батьківщину через комуністичну навалу. Девід Ох також згадав про доцільність відкриття навчального освітнього центру, який би об’єднав освітні та наукові інтереси української громади, сприяв забезпеченню доступу до освіти для представників різних верств населення, особливо соціально вразливих категорій, які не можуть оплатити високі контракти американських університетів.

Програма концерту народного артиста України Іво Бобула відрізнялася активною підтримкою глядацького залу, теплою зустріччю аудиторією, адже гості весь час співали та фільмували улюблені пісні.

Наприкінці програми до присутніх звернулася почесний консул України в США Ірина Мазур. Вона закликала пом’янути душі загиблих українських воїнів. Громада за прикладом єпископа Луки проспівала “Вічна пам’ять”.

Пані консул привітала єпископа Луку та новостворену парафію на честь євангелиста Луки словами радості, що у філадельфійської громади українців в північно-східній частині міста, де проживає найбільше мігрантів з України, буде свій центр.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з ректором Київського міжнародного університету Хачатуром Хачатуряном

8.09.2022
8 вересня 2022 року у своїй резиденції Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з ректором Київського міжнародного університету Хачатуряном Хачатуром Володимировичем. Поділитися дописом: