У Кельні (Німеччина) відбулася міжконфесійна молитва за Україну

1 листопада 2022 року декан Європейського деканату протоієрей Володимир Чайка, на запрошення Євангелицької Церкви Святої Трійці м. Кельну (Німеччина), взяв участь в богослужінні до дня Реформації, на якому особливо була приділена увага Україні та українському народові, який страждає від російської військової експансії.

Декан згадав у молитві жертв російської агресії в Ізюмі, Бучі, Ірпіні, Маріуполі та інших містах і селах України, помолився за упокій душ загиблих українських воїнів-захисників та за здоров’я і Божий захист тих воїнів, які далі мужньо захищають Україну.

У своєму зверненні до присутніх протоієрей Володимир Чайка висвітлив актуальний стан життя під час військового стану в Україні та ситуацію щодо підтримки України та українців в Німеччині, а також закликав й надалі продовжувати активно молитися і допомагати українському народові у цей важкий доленосний час.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Європейського деканату УПЦ Київського Патріархату

Поділитися дописом:

Наступна

5 листопада – Димитрівська поминальна субота

4.11.2022
Свята Православна Церква як турботлива мати щодня молиться, як за живих, так і за померлих. Окрім щоденного поминання померлих в церковному році існують ще окремі дні, у які Церква по особливому поминає всіх від віку спочилих християн. Такі дні називаються Батьківськими Вселенськими поминальними суботами. До числа загальноцерковних поминальних субот входять: […]