У Кельні українці та німці спільно молились за Україну

6 листопада 2022 року, у неділю 21-шу після П’ятидесятниці, декан Європейського деканату протоієрей Володимир Чайка звершив Божественну літургію у м. Кельн, що у Німеччині. Йому співслужив священник деканату з Відня (Австрія) отець Крістіан Бланкенштайн.

Після Божественної літургії відбулася екуменічна молитва за Україну разом з євангелицькою громадою Церкви Христа (Christuskirche – Mitten im Leben) на чолі з її пастором Крістофом Рольбюлєром. Для цієї події діти євангелицької громади змайстрували “свічки миру” та запалювали по одній на кожне прохання у молитві. Також прикрасила службу своїм голосом українська співачка Яся Саєнко.

На знак подяки євангелицькій Церкві Христа в Кельні, яка з самого початку повномасштабної війни надає постійну допомогу українським біженцям, очільник деканату вручив пастору Крістофу Рольбюлєру церковну відзнаку – медаль “За жертовність і любов до України”.

Після молитви за Україну усі присутні були запрошені до святкового обіду з українськими стравами, які з любов’ю та подякою були приготовлені парафіянками з України.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Європейського деканату

Поділитися дописом:

Наступна

У неділю 22-гу після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння

13.11.2022
13 листопада 2022 року, у неділю 22-гу після П’ятидесятниці та день пам’яті преподобних Спиридона і Никодима, просфорників Києво-Печерських, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму. Поділитися дописом: