У Києві попрощались з українським захисником Олексієм Горницьким

2 січня 2023 року у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва провели в останню путь українського воїна-захисника Олексія Горницького, який загинув у бою з російськими окупантами під час оборони м.Бахмут на Донеччині.

Олексій Горницький служив у 63 окремій механізованій бригаді Збройних сил України. Життя воїна-захисника обірвалося 25 грудня 2022 року від вибуху ворожої міни. Загиблому Герою навіки 23 роки…

Чин похорону захисника України звершив благочинний правобережної частини м. Києва, священник Володимирського собору протоієрей Богдан Вайда. Після богослужіння отець Богдан звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді, а також передав їм співчуття і благословення Святійшого Патріарха Філарета.

Поховали Олексія Горницького на Алеї Героїв Лісового кладовища у Києві. В останню путь загиблого Героя проводжали на колінах.

Вічна пам’ять, честь і подяка воїну Олексію! Царство Небесне!

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

4 січня пам'ять великомучениці Анастасії Узорішительниці

4.01.2023
Свята великомучениця Анастасія, родом римлянка, постраждала за Христа в часи гоніння при Діоклетіані. Батько її був язичником, мати – таємною християнкою. Учителем святої Анастасії був благочестивий та освічений християнин Хрисогон. Після смерті дружини батько видав святу Анастасію заміж за язичника Помплія, але під приводом вигаданої хвороби вона зберегла дівство. Поділитися […]