У місті Дніпро побудують храм на честь Вознесіння Господнього

22 березня 2020 року у м. Дніпро було освячено місце і фундамент майбутнього храму на честь Вознесіння Господнього. Новий храм, який будується з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, буде знаходитись у житловому масиві Таромське.

Чин освячення місця і фундаменту майбутнього дому Божого звершили благочинний Дніпропетровської єпархії протоієрей Іван Семенчук, якому співслужили настоятель храму святої великомучениці Варвари м.Дніпро ієрей Юрій Манзар та клірик єпархії ігумен Лазар (Семенчук).

Після молитви благочинний Дніпропетровської єпархії протоієрей Іван Семенчук звернувся до присутніх зі словом, у якому висловив надію, що незабаром, по милості Божій, на цьому місці постане храм, який слугуватиме місцем молитви і зустрічі з Богом для багатьох жителів міста і буде духовним осередком мікрорайону Таромське. Отець Іван подякував громаді та благодійникам парафії за труди і закликав на всіх присутніх Боже благословення.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії
за мателіалами Дніпропетровської єпархії

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо анонсування в ЗМІ судового провадження відносно Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

25.03.2020
Із огляду на анонсування в ЗМІ судового провадження відносно Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за висловлювання про, цитата: «…гріховність людства», проявлену, – «…у тому числі, в одностатевих шлюбах, як про причину короновірусу»,- юридичний відділ Київської Патріархії повідомляє наступне. Поділитися дописом: