У неділю 10-ту після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив богослужіння у Володимирському соборі

21 серпня 2022 року, у неділю 10-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму.

Напередодні ввечері, 20 серпня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив настоятель храму протоієрей Борис Табачек.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.

Пресслужба київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Слово Святійшого Патріарха Філарета з нагоди Дня Незалежності України (ВІДЕО)

23.08.2022
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, з нагоди Дня незалежності України, звернувся до українців зі словом, у якому розкрив християнське розуміння Божого дару свободи, як особистої, так і свободи-незалежності народу. Поділитися дописом: