У неділю 12-ту після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння у Володимирському соборі

4 вересня 2022 року, у неділю 12-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму.

Напередодні ввечері, 3 вересня , Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив клірик храму протоієрей Іоан Київський.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет нагородив волонтерів, які допомагають ЗСУ та постраждалим громадянам

5.09.2022
5 вересня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками представників Збройних сил України, ТРО Броварського району, волонтерів та людей доброї волі, що здійснюють волонтерську діяльність для допомоги Збройним силам України та постраждалим громадянам України внаслідок російської військової агресії. Поділитися дописом: