У неділю 23-ю після П’ятидесятниці Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі

15 листопада 2020 року, в неділю 23-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет звершив у соборі Всенічне бдіння.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

За Божественною літургією, після прочитання Євангелія, зі словом проповіді до вірян звернувся архієпископ Андрій.

Цієї неділі Православна Церква у євангельському читанні згадує зцілення Господом нашим Ісусом Христом гадаринського біснуватого (Лк. 38 зач., 8, 26-39).

На запричасному повчальне слово на тему євангельського зачала виголосив клірик собору протоієрей Михаїл Трускавецький.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії перед Її чудотворним образом “Несподівана Радість”, під час якого підносились молитви за Україну, щоб Господь Бог простив нам наші гріхи, помилував і визволив людство від пандемії коронавірусу.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Анонс. Відбудеться прес-конференція Святійшого Патріарха Філарета

16.11.2020
У середу, 18 листопада, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” розпочнеться прес-конференція на тему “Київський Патріархат є форпостом релігійного суверенітету України”. Поділитися дописом: