У неділю 27-му після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння

18 грудня 2022 року, у неділю 27-му після П’ятидесятниці та день пам’яті преподобного Савви Освяченого, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму.

Напередодні ввечері, 17 грудня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання, про зцілення Господом Ісусом Христом десяти прокажених, виголосив клірик собору протоієрей Іоан Київський

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

 

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

19 грудня - день пам'яті святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця

18.12.2022
19 грудня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святого Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця. Сказання про життя особливо шанованих святих донесло до нас відомості про життя і працю цього угодника Божого. Поділитися дописом: