У неділю п’яту Великого посту Патріарх Філарет очолив Божественну літургію

10 квітня 2022 року, у п’яту неділю Великого посту, Православна Церква вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської.

Напередодні воскресного дня, 9 квітня, в суботу ввечері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі столиці всенічне бдіння. Йому співслужило духовенство кафедрального собору.

У неділю зранку Патріарх Філарет відправив у соборі Божественну літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням підносились сугубі молитви за Богом бережену державу нашу Україну, щоб Всемилостивий Господь визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові довгоочікуваний справедливий мир і перемогу!

На запричасному, про важливість молитви і посту в духовному житті християнина, виголосив проповідь клірик собору протоієрей Михаїл Трускавецький.

Богослужіння завершилось молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву від нашестя чужинців, а духовенство соборно заспівало молитву «О, Всепетая Мати», просячи у Пресвятої Богородиці заступництва і допомоги для України та її народу.

Цього ж дня ввечері Патріарх Філарет звершить у Володимирському соборі вечірнє богослужіння з читанням акафісту Страстям Христовим.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі

12.04.2022
12 квітня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі перед її нетлінними і чудотворними мощами у Володимирському кафедральному соборі м.Києва. Поділитися дописом: