У США розпочались радіопередачі Вікаріату УПЦ Київського Патріархату

У Сполучених Штатах Америки розпочались прямі радіопередачі Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді. Про це повідомив вікарій Київської єпархії, єпископ Філадельфійський Лука на своїй сторінці Facebook.

Перша пряма радіопрограма англійською мовою “Єпископ Лука радіогодина” (“BISHOP LUKE RADIO HOUR”) на WWDB-AM 860 (сайт wwdbam.com) відбулася на минулому тижні.

Місія проекту – об’єднати громаду Філадельфії навколо християнських цінностей, донести новини про українську та американську культуру, релігію, музику, обговорити сучасну політику та її вплив на розвиток суспільства. Радіопередача виходить за підтримки Вікаріату УПЦ Київського Патріархату.

У першій програмі йшла мова про актуальні питання розвитку Української Православної Церкви Київського Патріархату, було показано дивовижні зразки українських різдвяних колядок, які єднають наші серця. Першим гостем програми був представник мерії Філадельфії Девід Ох (David Oh), який розповів про міські проекти, які допомагають розвивати Філадельфію. Іншим гостем був Фернандо Рамірез, директор HGO Bridges 2030, який зібрав значні кошти на підтримку Вікаріату УПЦ Київського Патріархату та українських біженців. Ендрю Тайлман був спеціальним гостем, який підтримував юридичні питання відкриття та реалізації діяльності українських парафій та розвитку НУО у Філадельфії, ми глибоко вдячні за його допомогу та підтримку. Українські біженці Алла Пухтецька та Вероніка Матвієнко пояснили біди та сучасні потреби новоприбулих українців у Філадельфії та подякували за підтримку всім донорам.

Єпископ Лука запросив жертводавців на спеціальну благодійну акцію 15 грудня, яка відбудеться в мерії міста о 14:30, щоб подякувати всім за їхню активну участь у підтримці та розвитку Української Православної Церкви Київського Патріархату та допомозі українським біженцям.

Ефір передачі можна прослухати за посиланням.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки єпископа Луки

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Привітання Патріарха Філарета з нагоди Дня Збройних Сил України

6.12.2022
6 грудня 2022 року, з нагоди Дня Збройних Сил України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав військовослужбовців з їхнім професійним святом! Поділитися дописом: