19 січня 2025 року, у день дванадесятого свята Богоявлення, Хрещення Господнього, у місті Суми відкрив свої двері новий кафедральний храм Української Православної Церкви Київського Патріархату.
У Богоявленському храмі архієпископ Сумський і Охтирський Никодим звершив Божественну літургію святителя Василія Великого, під час якої вірні причастилися Святих Христових Таїн, та чин Великого освячення води.
Не дивлячись на дужі важкі обставини, спровоковані жорстокою російською агресією, сумська громада живе і розвивається. За короткий проміжок часу, до храмового свята, було споруджено приміщення храму для проведення богослужінь, яке в подальшому буде розбудовуватися та оздоблюватися. Ця подія стала знаковою для всієї громади міста, адже вона є свідченням живої віри нашого народу та прагнення до духовного відродження.
Після богослужіння архіпастир виголосив проповідь та подякував парафіянам за молитву і відзначив благодійників, які долучилися до будівництва храму.
храм знаходиться за адресою: місто Суми, проспект Т.Шевченка, 18
Пресслужба Київської патріархії







