У центрі Києва встановлять пам’ятник на честь медичних працівників

23 червня 2020 року відбулося урочисте закладення символічного першого каменя на місці спорудження майбутнього пам’ятника на честь медичних працівників всього світу.

Пам’ятник, який встановлять за ініціативи громадських організацій, побудують біля пішоходного переходу бульвару Лесі Українки, навпроти КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва».

На запрошення президента МГО «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства» академіка НАН ВО України, професора, заслуженого лікаря України Олега Шекери участь у заході взяв Святійший Патріарх Філарет. Його Святість прочитав молитву та закликав Боже благословення на добру справу та на всіх присутніх.

У своєму слові Патріарх Філарет висловив глибоку вдячність лікарям за їхню жертовність, яку вони проявляють у боротьбі з пандемією коронавірусу. Своєю самовідданою працею лікарі в повній мірі виявляють головну заповідь Божу – любов до ближніх.

«Цим пам’ятником ми хочемо висловити нашу подяку лікарям, які загинули і тим, які живі, але готові теж віддати своє життя за життя своїх ближніх. Ніхто із нас не повинен забувати головного; для чого ми виявляємо цю любов? Для того, щоб вічно блаженствувати. Бо блаженствувати можуть в Царстві Небесному ті, які мають любов. Бо Царство Боже – є царство любові. Маєш любов? Будеш в Царстві Небесному. Не маєш любові? В Царстві Небесному не будеш. Лікарі, які віддали своє життя і, які готові віддати своє життя за життя своїх ближніх, вони достойні того, щоб і на землі їх шанували, пам’ятали про них і щоб Господь після відходу у вічність дарував їм вічне блаженне життя.

Дякуємо, насамперед Богові, що Він турбується про нас і дякуємо нашим лікарям» – сказав Патріарх Філарет.

У заході взяли участь лікарі, представники громадськості, спортсмени, журналісти та українська молодь.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Постанови Архієрейського Собору УПЦ КП від 21 червня 2020 р.

25.06.2020
ПОСТАНОВИ АРХІЄРЕЙСЬКОГО СОБОРУ Української Православної Церкви Київського Патріархату від 21 червня 2020 р. Пройшов рік існування Української Православної Церкви Київського Патріархату  після відділення її від, так званої, ПЦУ. Вдячні Господу Богу, що Він благодаттю Своєю зберіг істинно незалежну Українську Православну Церкву та за рік, що минув, примножив її. Поділитися дописом: