У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Алюду Звідаурі

22 червня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі попрощалися із загиблим захисником України, грузинським добровольцем Алюдою Звідаурі.

Воїн Алюда загинув у бою, захищаючи від окупантів місто Сєвєродонецьк на Луганщині.

Чин похорону загиблого воїна звершили священнослужителі собору. Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття і глибоку вдячність грузинському народові, добровольці якого пліч-о-пліч з українцями протистоять російському загарбнику, захищаючи Україну.

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душі воїна Алюди, який віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Вічна пам’ять і Царство Небесне загиблому воїну!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Анонс. Подячна молитва з нагоди 30-річчя утворення Української Православної Церкви Київського Патріархату

24.06.2022
25-26 червня 1992 року у Києві був проведений Всеукраїнський Православний Об’єднавчий Собор, на якому відбулося об’єднання Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Київським і всієї України Філаретом та Української Автокефальної Православної Церкви, в результаті якого постала Українська Православна Церква Київського Патріархату як Помісна Церква українського народу. Поділитися дописом: