У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Алюду Звідаурі

22 червня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі попрощалися із загиблим захисником України, грузинським добровольцем Алюдою Звідаурі.

Воїн Алюда загинув у бою, захищаючи від окупантів місто Сєвєродонецьк на Луганщині.

Чин похорону загиблого воїна звершили священнослужителі собору. Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття і глибоку вдячність грузинському народові, добровольці якого пліч-о-пліч з українцями протистоять російському загарбнику, захищаючи Україну.

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душі воїна Алюди, який віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Вічна пам’ять і Царство Небесне загиблому воїну!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

30-річний ювілей Української Православної Церкви Київського Патріархату

25.06.2022
Сьогодні виповнюється 30 років від дня утворення Української Православної Церкви Київського Патріархату. Її постання як Помісної Церкви Українського народу сталося в результаті рішень Всеукраїнського Православного Об’єднавчого Собору 25-26 червня 1992 р. На Соборі, який проходив у Києві, відбулося об’єднання Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Київським і всієї України […]