У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Гургена Гагнідзе

1 листопада 2022 року, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва було звершено чин похорону загиблого захисника України, грузинського добровольця Гургена (Гуги) Гагнідзе.

40-річний Гуга Гагнідзе служив у 25-й повітряно-десантній бригаді ЗСУ. Загинув під Бахмутом під час контактного бою, захищаючи Україну.

Чин похорону загиблого захисника звершив клірик собору протоієрей Богдан Вайда. Рідним та близким висловили співчуття та глибоку вдячність грузинському народові, добровольці якого пліч-о-пліч з українцями протистоять російському окупанту, захищаючи Україну.

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душі воїна Гургена, який віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Вічна пам’ять і Царство Небесне загиблому воїну Гургену!

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У США освячено новий храм Київського Патріархату

2.11.2022
У неділю, 30 жовтня 2022 року, у місті Філадельфії у Сполучених Штатах Америки, з благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета та стараннями єпископа Філадельфійського Луки (Згоби), вікарія Київської єпархії, відбулося відкриття нової парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату — храму на честь святого апостола і євангеліста Луки. Чин […]