У Володимирському патріаршому соборі вшанували ікону Божої Матері «Скоропослушниця»

22 листопада 2020 року, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці та в день вшанування афонського чудотворного образу Божої Матері «Скоропослушниця», Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, в якому перебуває шанований список афонської ікони, який був спеціально написаний монахами монастиря «Дохіар».

За Божественною літургією Святійшому владиці співлужили архієпископ Андрій, настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, та священнослужителі кафедрального собору.

Після прочитання Євангелія проповідь на тему розповіді про воскресіння дочки Іаїра виголосив архієпископ Андрій. Проповідь перед Причастям про вшанування ікони Божої Матері “Скоропослушиця” сказав клірик собору протоієрей Олександр Шмуригін.

Після літургії перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» був відслужений молебень, який завершився молитвою до Божої Матері і величанням Цариці Небесній.

Також цього дня у Володимирському соборі після вечірнього богослужіння Святійший Патріарх Філарет звершить акафіст перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Ми не дамо знищити єдину незалежну Українську Православну Церкву Київського Патріархату та нашого Патріарха Філарета, – Ігор Мосійчук

23.11.2020
Виступ громадського та політичного діяча, Народного депутата України VIII скликання Ігоря МОСІЙЧУКА на прес-конференції “Київський Патріархат є форпостом релігійного суверенітету України” (18.11.2020 р.). Поділитися дописом: