У Володимирському соборі попрощалися із загиблими грузинськими добровольцями Зазою Біцадзе, Олександром Цаава та Аркадієм Касрадзе

20 квітня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі столиці попрощалися із загиблими грузинськими добровольцями Зазою Біцадзе, Олександром Цаава та Аркадієм Касрадзе, які віддали свої життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Чин похорону загиблих воїнів звершили священнослужителі собору. Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття побратимам, рідним і близьким загиблих воїнів, а також висловив глибоку вдячність грузинському народові, кращі сини якого разом з українцями протистоять російському окупанту, захищаючи Україну.

На церковному подвір’ї, під спів Гімну України, присутні на відспівуванні воїни віддали шану і честь своїм загиблим побратимам.

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душ воїнів Олександра, Зази та Аркадія, які віддали свої життя за свободу і незалежність України.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі новопреставлених воїнів у Царстві Небесному! Вічна пам’ять!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення до духовних лідерів і глав Церков світу щодо Пасхального перемир’я

21.04.2022
В Україні триває війна з російським агресором, гинуть люди, проливається кров, а наша земля переповнюється насиллям, злом і скорботами. Поділитися дописом: