У Володимирському соборі провели в останню путь загиблого захисника України Сергія Михайлова

2 квітня 2023 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва попрощалися з українським воїном Сергієм Михайловим, військовослужбовцем 112 окремої бригади ТрО.

Сергій Михайлов (позивний “Кіндер”) за позовом серця, разом з братом, пішов 24 лютого 2022 року до лав Територіальної оборони захищати Україну. Приймав участь у визволенні Київської та Харківської областей (де був поранений). Захисник України загинув при виконанні бойового завдання, під час артилерійського обстрілу позицій підрозділу, поблизу населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області.

Чин похорону загиблого воїна Сергія звершив настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства храму.

Після похорону отець Борис звернувся до родини, побратимів та близьких загиблого воїна Сергія зі словом проповіді, передав їм глибокі співчуття Святійшого Патріарха Філарета та закликав усіх до молитви за спокій душі загиблого Героя.

У Володимирському соборі постійно буде підноситись молитва за упокій душі воїна Сергія, який віддав своє життя за волю і незалежність України.

Вічна пам’ять і Царство Небесне новопреставленому воїну Сергію!

Пресслужба Київської патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет зустрівся з українськими митцями

5.04.2023
5 квітня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з українськими митцями: першим віце-президентом Національної академії мистецтв України Валерієм Бітаєвим, в. о. директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Василем Чернецем та ректором НМАУ ім. П. І. Чайковського Максимом Тимошенком. Поділитися дописом: