У Володимирському соборі відбулося відспівування Георгія Матвієнка

6 червня 2021 року через зупинку серця на 59 році життя упокоївся Георгій Васильович Матвієнко, постійний парафіянин Володимирського кафедрального собору та рідний брат регента патріаршого хору Вероніки Василівни Матвієнко.

9 червня, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, чин похорону звершив архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій у співслужінні духовенства Володимирського собору.
За богослужінням молились рідні, колеги, близькі новопреставленого Георгія. Архієпископ Андрій висловив співчуття рідній сестрі покійного Вероніці Василівні та закликав до молитви, сповненої надії, за прощення гріхів та спокій новопреставленого Георгія.
Поховали Георгія Матвієнка на Байковому кладовищі.
Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого раба Божого Георгія, простить йому гріхи вільні і невільні та дарує Царство Небесне!
Пресслужба Київської патріархії
Поділитися дописом:

Наступна

10 червня 2021 року - Вознесіння Господнє

10.06.2021
10 червня 2021 року Православна Церква святкує Вознесіння Господнє, одне з дванадцяти свят, які присвячені ключовим подіям євангельської історії. Після Воскресіння Господь наш Ісус Христос ще сорок днів перебував на землі. Він мав зійти на небеса відразу, але залишився, щоб переконати всіх в істинності Свого Воскресіння. Святим апостолам Він «…являв […]