Упокоївся клірик Одеської єпархії протоієрей Іван Маричканич

9 лютого 2022 року відійшов у вічність настоятель Свято-Преображенського храму с. Великокомарівка Одеської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Іван Маричканич.

Єпископ Одеський і Балтський Никон, духовенство Одеської єпархії та вся повнота Української Православної Церкви Київського Патріархату висловлюють щирі співчуття рідним і близьким новопреставленого служителя Божого та парафіянам Свято-Преображенського храму с. Великокомарівка з приводу упокоєння їхнього настоятеля – священнопротоієрея Івана Маричканича.

Отець Іван був добрим пастирем для своїх парафіян, духовним наставником, порадником і другом.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Івана в оселях праведних. Царство Небесне і вічна пам’ять!

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Одеської єпархії

Поділитися дописом:

Наступна

Архієпископ Андрій відвідав художню виставку присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і В'єтнамом

11.02.2022
10 лютого 2022 року, на запрошення Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відвідав Всеукраїнську художню виставку присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та В’єтнамом. Поділитися дописом: