Упокоївся протоієрей Георгій Кушнірюк

20 вересня 2020 р. на 68-му році життя після важкої хвороби відійшов до Господа протоієрей Георгій Кушнірюк, настоятель Свято-Покровської парафії с. Скригалівка Фастівського району, благочинний Київської обласної єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Останнім часом отець Георгій боровся з важкою хворобою, яка дала ускладнення на організм. Сьогодні зранку, 20 вересня, батюшка упокоївся у лікарні.

Протоієрей Георгій Кушнірюк прийняв пресвітерський сан у 1988 році і більше 30 років прослужив священником на парафіях Фастівського благочиння Київської області. Як на початку 90-х років минулого століття, так і зараз, у 2019 році, отець Георгій разом з іншими священиками підтримав ідею Помісної Української Православної Церкви, залишився зі Святійшим Патріархом Філаретом і до останнього дня був ревним священником Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття рідним і близьким отця Георгія, духовенству Фастівського благочиння, парафіянам Свято-Покровської парафії с. Скригалівка.

Висловлюю щирі співчуття у зв’язку з упокоєнням новопреставленого протоієрея Георгія, доброго пастиря Церкви, та возсилаю свою молитву до Бога за упокоєння новопреставленого служителя Христового у Царстві Небесному” – повідомив у своєму співчутті Патріарх.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Георгія в оселях праведних. Царство Небесне і вічна пам’ять!

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Богослужіння у неділю 15-ту після П'ятидесятниці, перед Воздвиженням

20.09.2020
20 вересня 2020 року, у неділю 15-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва було звершено дві Божественні літургії – рання о 7 годині та пізня, соборна, літургія розпочалась о 10 годині. Поділитися дописом: