Увага! Зміна розкладу богослужінь у Володимирському кафедральному соборі (+ богослужіння першого тижня Великого посту)

Дорогі браття і сестри! Свято-Володимирський патріарший кафедральний собор м. Києва відкритий щодня з 7 години ранку і до 19 години вечора.

Богослужіння у соборі звершуються щодня зранку і ввечері. У зв’язку з воєнними діями навколо столиці, де наші воїни героїчно захищають і стримують нашестя російського ворога-окупанта та запровадженням комендантської години, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, богослужіння у Володимирському соборі звершуються за наступним рокладом:

Ранкове богослужіння – о 8 годині (на час Великого посту);

Вечірнє богослужіння – о 16 годині;

У неділю – Божественна літургія (ранкове богослужіння) о 9 годині.

За кожним богослужінням звершуються молебні за Україну, щоб Господь Бог звільнив нас від нашестя чужинців і благословив український народ справедливим миром і перемогою.

Відзначимо, що 7 березня розпочинається Великий піст. Особливі богослужіння першого тижня Великого посту (з 7 по 13 березня) будуть звершуватись за наступним розкладом.

У прощену неділю, 6 березня, Божественна літургія розпочнеться о 8.45, а о 16 годині буде служитись вечірня із чином прощення.

У понеділок, вівторок, середу, четвер за Вечірнім богослужінням буде читатись Покаянний канон преподобного Андрія Критського (початок богослужіннь о 16 годині).

У середу і п’ятницю служитиметься Літургія Ранішосвячених Дарів. У п’ятницю після Літургії відбудеться молебний канон до великомученика Феодора Тирона та освячення колива (початок богослужінь о 8.45).

У п’ятницю за Вечірнім богослужінням буде звершено Пасію (з читанням страсного Євангелія від Матфея). Богослужіння розпочнеться о 16 годині.

Літургія святителя Іоана Золотоустого буде служитись у суботу зранку (початок о 8.45), а ввечері, о 16 годині – Всенічне бдіння, напередодні 1-шої неділі Великого посту.

У 1-шу неділю Великого посту – Торжества Православ’я – служитимуться Божественна літургія святителя Василія Великого та молебень Торжества Православ’я. Початок богослужіння о 9.45.

У неділю ввечері, о 17 годині, буде звершено вечірнє богослужіння з читанням акафісту Страстям Христовим.

За кожним богослужінням підносяться сугубі молитви за Україну, Президента, владу, наших воїнів-захисників та весь наш побожний український народ.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Напередодні неділі прощеної Патріарх Філарет звершив всенічне бдіння

5.03.2022
5 березня 2022 року, напередодні неділі прощеної (згадування Адамового вигнання з раю), Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні духовенства храму звершив всенічне бдіння у Володимирському кафедральному собору. Поділитися дописом: